Videos

VIDEO: Studio Performance: In Case

27. dubna 2014 v 15:04 | © ddlovato
Objevilo se video z nahrávacího studia, kde Demi zpívá písničku In Case. Je to moc pěkně natočené a písnička z alba sice nepatří mezi mé oblíbené, ale zní nádherně. :)

VIDEO: Top 7 - Demi Lovato Stops By American Idol

17. dubna 2014 v 10:07 | © ddlovato
V předešlém článku jsem přidávala fotografie ze včerejšího American Idol, nyní mám zde krátké video z příchodu Demi na jeviště. Padla otázka, jestli Neon Lights Tour bude pokračovat i v USA a Demi naznačila, že nejspíš ano.

VIDEO: Promotional video of the "ACUVUE 1-DAY" 2014

29. března 2014 v 11:31 | © ddlovato
Demi Lovato se bude podílet už potřetí za sebou v soutěži a kampani ACUVUE 1-DAY, Acuvue je značka, která vyrábí kontaktní čočky. V letošním roce se na soutěži podílejí Danielle Bradbery, Keke Palmer a opět Shay Mitchell a Demi Lovato. Byli propuštěny další fotografie a videa.

004~63.jpg tumblr_n36spr1Hfz1roewk4o2_1280.png

GALLERY LINK:
Photoshoots > Pictorials > M P Turin 2014 [2x]

A nyní mám zde pro vás slibovaná videa s překladem.


"Dosažení změny v životech ostatních lidí, která má pozitivní vliv na svět je pro mě velmi důležitá. Dozvěděla jsem se, že když se nedokážu postarat sama o sebe a je mi to jedno, tak jak potom chci pomáhat ostatním. To je důvod, proč jsem si našla čas na meditaci a na zamyšlení nad sebou. Opravdu mi to pomáhá zůstat soustředěnou a pozitivní. Cítím se poctěna a vděčná, že máme příležitost oslovit tolik mladých lidí každý den a chci je použít pro dobro. Tak jsem napsala Staying Strong (kniha) deník, abych sdílela informace a popřípadě pomohla lidem, kteří se zabývají věcmi jako já. Cítím, že mám možnost oslovit tolik mladých lidí s mým hlasem a poslat zprávu, která bude mít pozitivní dopad na světě, pak dělám něco mnohem víc se svým hlasem než kdybych psala jen písně a koncertovala. Mám pocit, žekaždý je na tomto světě z nějakýho důvodů a já chci použít svůj hlas ke změně na lepší život. Také je pro dost vzrušující spolupracovat s Free The Children a měla jsem možnost jet do Keni, vidět jejich práci a podílet se na vytváření pozitivní změny ve světě z první ruky za 10 dnů v obci, kde jsem pomáhala budovat školu. Byl to jeden z nejzajímavějších zážitků, jaký jsem kdy měla. Být schopna vidět krásu této země a lidu, bylo to velmi neuvěřitelné. Pamatuju si, když mi bylo 8 let, nasadila jsem si poprvé brýle a vzpomínám si na pohled z okna. Viděla jsem stromy a byla jsem ráda "wow vidím listy" a byl to den, který změnil můj život navždy. Když jsem dostala kontaktní čočky, kontaktní čočky od Acuvue byla moje první značka, kterou jsem si koupila a pokračovala jsem s nima a mohla jsem se podívat do publika a vidět tváře publika, opravdu jsem s nimi měla spojení, s jedním po druhém a to prostřednictvím hudby. Bez Acuvue jsem to nemohla udělat. Takže pokud nosíte kontaktní čočky, požádejte rodiče o Acuvue kontaktní čočky."


"Vždycky jsem snila o tom, že bych chtěla něco změnit a být inspirací pro ostatní. Co by jste rádi někdy udělali? Napište nám a můžete strávit jeden den s celebritou, vaším mentorem. Je to jednoduché, navštivte stránky a odešlete vaše videa na acuvue.com. ACUVUE kontaktní čočky, vidět, co může být."


"Ahoj lidi, tady je Demi Lovato! Jsem nadšená, že jsem se mohla vrátit jako rádce pro ACUVUE 1-DAY soutěže. Jsem tady na place s nádhernou skupinou mentorů a já se nemohu dočkat, až někomu z vás splním sen."

"Když jsem se vloni setkala s Jessie, která měla talent na hudbu, ale necítila se na vystupování před publikem. Mluvili jsme o její důvěře a o tom, co je zapotřebí, aby zpívala před publikem a bylo úžasné vidět její obrat, když se houpala na jevišti, ale ještě více úžasné bylo vidět její prezentaci."

"Jsou to úžasné změny, které může někdo udělat v životě jiné osoby. Mentor může být osoba, která vám pomůže mít důvěru k sosažení vašeho maximálního potenciálu."


Demi: "Jednoho den, budete dělat změnu." Shay: "Jednoho dne, budete mít dokonalýho partnera." Danielle: "Jednoho dne, budete sdílet hlas s celým světem." Keke: "Jednoho budete tím, kým ste chtěli být." Demi: "A váš "jeden den" může začít právě teď. Co by jste někdy chtěli udělat? Řekněte nám to a můžete strávit den s celebritou mentorem. Je to jednoduché, navštivte stránky a odešlete vaše video na acuvue.com. ACUVUE kontaktní čočky, vidět, co může být."

VIDEO: Clean & Clear: See The Real Demi Lovato

23. března 2014 v 11:39 | © ddlovato
Demi se obejvila v nové reklamě pro Clean & Clear: See The Real Demi Lovato. Ve videu Demi hovoří o tom jaká doopravdy je, dále o své rodině a přátelích.

VIDEO: The Neon Lights Tour - Week 3

21. března 2014 v 18:56 | © ddlovato
Na internet bylo propuštěno nové video z turné Neon Lights deníků. Ve videu tentokrát můžeme vidět záběry spíše ze zákulisí.

VIDEO: Neon Lights Tour Diary - Episode 1,2

13. března 2014 v 19:09 | © ddlovato
Mám zde pro vás dva první díly z Neon Lights Tour deníku. V prvním videu můžeme vidět přípravy koncertu jako je muzika, osvětlený, stavba podia atd. V druhém, které bylo vydáno dnes můžeme vidět natáčení jednotlivých videí, které se promítají na koncertech jako kulisa. Tyto videa a koncert sponzoruje Tampax, nevím jak vás, ale mě to rozesmálo. :D


VIDEO: Full Performance from “Trio” (GLEE)

5. března 2014 v 7:56 | © ddlovato
Byly zveřejněny dvě videa ze seriálu Glee, kde Demi tentokrát má více prostoru se svoji rolí a zpívá hned dvě písničky - The Happening a Hold On. Jak se vám písně v podání Demi a jejích kolegů líbí?


VIDEO: Unite 4 Good For Humanity 2014

3. března 2014 v 12:21 | © ddlovato
Jakmile Demi dorazila na červený koberec na akci United4: Humanity, Demi hovořila s reportérem časopisu Variety - jeden z organizátorů akce - kde mluvila o práci s Free The Children a We Day.

VIDEO: Demi Lovato and Wilmer Valderrama for United4:Good

3. března 2014 v 12:01 | © ddlovato
Demi, Wilmer valderrama a další hvězdy se připojily k projektu United4:Good (Státy pro dobro). tato kampaň za svůj cíl klade šířit dobro a také chce ukázat, že je důležitá štědrost, pokora a práce pro charitu.

VIDEO: Demi Lovato put a new video on youtube

1. března 2014 v 2:55 | © ddlovato
Demi na svůj účet na youtube nahrála nové video o aplikaci. Video zobrazuje scény z turné Neon Lights, kde můžeme vidět fanoušky, kteří zvedají své mobily a snaží se osvětlit celou arénu.

VIDEO: Promo of Glee 5x10 Trio

1. března 2014 v 2:10 | © ddlovato
Už jsem v minulém roce psala, že Demi se připojila k hercům ze seriálu Glee, kde si zahrál menší roli Dani na stanici FOX. Demi hrála v několika epizodách a měla milostný vztah se Santanou (Naya Rivera).

Nedávno byla propuštěno promo video pro 10 epizodu 5 série s názvem "Trio", kde můžeme v krátké části vidět Demi spolu s Adamem Lambertem.

VIDEO: Interview with Clevver TV

28. února 2014 v 23:49 | © ddlovato
Před koncertem v Anaheim, CA v zákulisí Demi poskytla rozhovor pro televizi ClevverTV. Demi hovoří o jejich speciálních hostech - Nick Jonas a Chord Overstreet, o předskokankách a dalších.

VIDEO: Neon Lights Tour - Week 1

28. února 2014 v 22:41 | © ddlovato
Demi aktualizovala svůj účet na YouTube a přidala videa s úryvky z prvního týdne koncertování na turné Neon Lights. Z tohoto videa se možná bude skládat i film, ale uvidíme. :)

VIDEO: Interview with Dish Network

28. února 2014 v 22:11 | © ddlovato
Byl na internet propuštěn nový rozhovor s Demi v zákulisí na koncertu v Grand Prairie, TX s Dish Network. V rozhovoru Demi hovoří o svém turné, The X-Factoru a dalším.

VIDEO: American Idol contestant sings "Warrior"

28. února 2014 v 21:42 | © ddlovato
Jedna z nejosobitějších písní Demi Lovato z alba DEMI se zdá být velmi inspirující, a to nejen pro obdivovatele ale i pro začínající zpěváky. Píseň Warrior zazněla v hudební reality show.

Poprvé se to odehrálo v programu "La Voz" - ve Španělsku a nedávno Briana Oakley, která soutěží v Americal Idol zpívala také tuto píseň. Níže si můžete poslechnout její výkon.

VIDEO: Interview on Saturday Night Online

17. února 2014 v 8:53 | © ddlovato

Před pár dny Demi poskytla rozhovor do rádia Romeo na "SNO", kde hovořila o Neon Lights Tour, o svém týmu a o odloučení od rodiny během turné.Romeo: Jsme tu s Demi Lovato ve studio a Lovatics jsou v plné síle. Máme pro vás mnoho otázek, jste připravená?
Demi: Ano!
John se diví, z čeho jste tak nadšená na Neon Lights Tour.
Demi: Opravdu chci, aby lidé slyšely skladby z mého nového alba DEMI. A také jak jsem řekla, nikdy jsem neudělala turné jako je toto. Mám velkou obrazovku za sebou, kde se přehrávají videoklipy a můj příběh, který bude jednat se všemi diváky a já sem si jistá, že se nikdo nebude nudit ani během jedné minuty show. Jsem velmi nadšená, že to mohu ukázat lidem.
Giulia se ptá, jestli máte nějaký rituál před show.
Demi: Obětujeme jednoho člena týmu před začátkem show!
Romeo: Který z nich to je?
Demi: Řekněme, že mám každý týden novou asistentku... no můj asistent je dobrý, dělám si srandu. Před každým koncertem se pomodlím.
Romeo: Lexie se ptá, jestli je to zábavné pracovat s Nickem Jonasem na turné.
Demi: Nick Jonas je jeden z mých nejlepších přátel po dobu šesti let, vyrůstali jsme spolu, byla jsem s nima (s Jonas) a musím říct, že naše přátelství měla neuvěřitelné cesty. Řídili sme své pořady a vždy jsme se spolu bavili bez ohledu na to, co jsme měli za práci.
Romeo: Ještě jeden dotaz, Tony se diví, co Vám nejvíce chybí na turné.
Demi: Tony... Dělám si srandu. Stýská se mi po mé rodině a po těch nejbližších, moji přátelé doma v LA. Vždy doma pracuju, jdu ven s přáteli, můžu vidět svoji rodinu, uvidím své psy, opravdu mi chybí, ale na to jsem vždy připravená.
Romeo: Děkujeme, že jste si udělala čas na rozhovor.
Demi: Pro nic za nic!

VIDEO: Demi wishes a happy Valentine's Day

17. února 2014 v 7:45 | © ddlovato
Dne 14.2. se slavil v Americe svátek Valentýn, den zamilovaných a Demi natočila krátké video, kde všem přeje krásného Valentýna. Video zveřejnil Live Nation na svém instagramu.

VIDEO: Interview with Chelsea Lately

14. února 2014 v 10:00 | © ddlovato
jak už jsem psala, Demi 12. února byla v pořadu Chelsea Lately, kde převážně hovořila o turné. Přináším vám úryvek z rozhovoru, kde Demi hovoří o Nickovi Jonas a jeho přítomnosti na turné.

VIDEO: Interview with Beyond Candid With Giuliana

8. února 2014 v 16:22 | © ddlovato
Mám zde části slibovaného rozhovoru z pořadu Beyond Candid With Giuliana, který se natáčel přímo v jejím domě. Hovořilo se opět o minulosti Demi Lovato a jejích přátel jako je Joe Jonas a Miley Cyrus (nedávno jsem vám překládala část rozhovoru).VIDEO: Demi Lovato - The Neon Lights Tour

5. února 2014 v 6:36 | © ddlovato
The Neon Lidhts Tour se nám blíží a konečně se objevilo propagační video! Hrozně se mi líbí a jsem zvědavá, jestli nějaká ze scén ve videu se objeví i na turné. :)

 
 

Reklama