Site & Informations

Kontrola & náběr nových affiliates

26. dubna 2014 v 10:02 | © ddlovato

Já vím, že affiliates moc neobíhám kvůli nedostatku času, ale snažím se na vaše blogy chodit, ikdyž nenapíšu komentář, chodím tam. Zjistila sem, že mám seznam affs naprd. :D Buďto někdo skončil, nebo sem nechodí. Proto je zde kontrola a náběr. Přiznám se, že do apply jsem se také dlouho nedívala, takže kdo bude chtít spřátelit tak napište sem.

♦ Blog
♦ Zaměření

New gallery hosting

31. ledna 2014 v 17:55 | © ddlovato
Za pomocí Katty z nd-4fans jsem založila galerii na novém hostingu - freefansitehosting. Důvodem je málo místa na sosugary a já bych ráda nahrávala neomezeně. S tímto přesunem jsem vytvořila i nový vzhled. Fotka je z magazínu Nylon, kterou sem chtěla použít už dávno, ale nebyla příležitost až teď. :D Barvy sem chtěla nějaké dost světlé, protože na tu tmavou se špatně dívalo. V galerii můžete naleznout doplněné photoshooty a rok 2014. Postupně budu ukládat další fotky.

Photogallery design #1

4. ledna 2014 v 23:31 | © ddlovato
Dnes jsme to s Blazulkou dokázaly a nakódovaly jsme design do galerie, takže konečně vypadá k světu. Dále bych vás chtěla požádat, aby jste aspoň jednou mrkli do galerie a podívali se na pár obrázků, aby bylo nějaké to zhlédnutí a já to všechno nedělala zbytečně. Design dělala Blazulka a mě osobně se moc líbí a pobude tam dlouho, protože toho kódování mám plný zuby. :D

 
 

Reklama