Past Looks

Design #5

17. března 2014 v 16:35 | © ddlovato
Nechtěla jsem tenhle polský styl, protože to má teď každý druhý blog, ale bohužel to šlo nějak samo. :( Ale jsem s ním i celkem spokojená, už to chtělo změnu a ten předešlý design neměl moc dobrou odezvu. Jak se vám líbí? :) Jen upozorňuju že sem si ho dělala podle sebe, jsou tam polské prvky, ale snažila jsem se tam dát i něco svého.

Design #4

10. února 2014 v 16:56 | © ddlovato
Jak jste si mohli všimnout, je zde nastaven nový design. Předešlý se mi opravdu nelíbil, navíc byl v polsým stylu - to má teď každý, takže sem ho chtěla hnedka změnit. S tímto sem opravdu spokojená, protože sem si ho dělala podle sebe jak sem chtěla. Snažila sem se uvolnit a myslím, že to je i vidět, protože takovou kombinaci barev bych asi nikdy nedala dohromady, kdybych nad tím moc přemýšlela. Jak se vám změna líbí?

Design #3

24. ledna 2014 v 22:53 | © ddlovato
Jak jsem slibovala, dnes jsem vytvořila nový design na téma Neon Lights Tour. Je laděn do fialových a růžových barev a fotografie je použita z plakátu pro tour. Je to takový polský styl, ale já jsem s designem spokojená a už se nemůžu dočkat, až turné začne. :) Jak se vám design líbí?

Design #2

3. ledna 2014 v 18:40 | © ddlovato
Nový rok, s ním přichází i nový blog a design. Jak už jsem psala, blog mi opět někdo smazal. Chtěla sem to zde ukončit, ale pak sem si řekla, že takovou radost tomu dotyčnýmu/těm dotyčným neudělám. Do designu jsem použila fotografie pro Glamour 2011. Ještě budu muset vytunit menu. :D

Design #1

17. prosince 2013 v 14:44 | © ddlovato
Blog byl bohužel opět napadnut a celý smazán, takže od pátku začnu znovu dělat rozcestníky a přidávat novinky. Před smazáním blogu byl zde tento design. Musela sem psát dokonce přímo adminovi blog.cz, protože nejmenovaná osoba si celý blog přepsala na sebe a smazala. A už mě to vážně štve, seš trapnej - tvoje miliarda blogů ti asi nestačí, že? O víkendu se pokusím udělat nový, protože tento sem už nastavovat nebudu. Chtěli by jste vánoční design nebo bez tématu? :)

 
 

Reklama