News & Information

Wilmer Valderrama about Demi

27. dubna 2014 v 14:59 | © ddlovato

Poté co si vyměnili lásku přes internet, Demi a Wilmer stále více otevřeně mluví o svém vztahu.

Wilmerovi v televizní show Access Hollywood byla náhle položena otázka týkající se Demi. Wilmer se snažil zabránit drbům ohledně jejich vztahu, takže spíše hovořil o jejím úspěchu v Brazílii.

Redaktor: Vy a Demi jste teď spolu?
Wilmer: Víte, my o tom nemluvíme. Ale ona je jednou z nejhezčích lidských bytostí, co jsem kdy poznal a byl jsem součástí jejího života po delší dobu. Víc jak 20 tisíc lidí na ni čeká na letišti v Brazílii, dělá úžasné věci a já jsem na ni pyšný.

New official single from DEMI is Really Don't Care + New Single Besame Mucho

25. dubna 2014 v 18:13 | © ddlovato
Mám zde skvělou zprávu! Vlastně hnedka dvě. První je, že další oficiální písničkou bude Really Don't Care! Těším se na videoklip, protože tam bude na 100% i Cher Lloyd, která se na písni podílela. Další novinkou je nová píseň Besame Mucho, která je z neznámého alba a můžete si ji poslechnout níže. Jen pro info - budu dělat nový design, s tímto nikdy vycházet nebudu. :D

Heart Attack has 200 million views on VEVO

17. dubna 2014 v 9:19 | © ddlovato

Je to už víc než jeden rok od vydání oficiálního klipu pro singl Heart Attack na kanálu DemiLovatoVEVO. Klip dosáhl úžasných 200 milionů zhlédnutí!

Pilotní singl z alba DEMI byl obrovským úspěchem po celém světě. Jako nástupcem singlu Give Your Heart a Break má skvělé výsledky, když hovoříme o certifikaci, dále byl #1 v Billboard Hot Dance Club Songs a byl jedním z top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

Videoklip byl na internet propuštěn 9. dubna a režíroval ho Chris Applebauma.

The song "Let It Go" has got platinum

17. dubna 2014 v 8:40 | © ddlovato

Singl k animovanému filmu Frozen, Let It Go, který zpívá naše Demi Lovato, obdržel certifikát platinum ve spojených státech amerických.

Společnost RIAA (Recording Industry Association of America) zastupuje společnosti v USA a oznámila, že tato hudba je jednou z nejúspěšnějších filmů Disney. Prodalo se přes 1 milion singlů v USA.


Připomínám, že píseň má několik verzí a zvítězila v kategorii "Best Original Song" na Oskarech roku 2014."

Demi has got brown hair again!

10. dubna 2014 v 15:11 | © ddlovato

Demi své fanoušky prostřednictvím svého twitteru informovala, že si změní vlasy. Z počátku poslala pár vtipných fotomontáží a na závěr konečný výsledek její nové image a musím říct - DÍKY DEMI! :D Demi má konečně normální barvů vlasů. Hrozně sem si vždycky přála, aby měla hnědou barvu vlasů a splnilo se to. takže, jak se vám její nový vzhled líbí? :)

tumblr_n3srp7RHAM1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3srpwBjbM1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3t5q53z0A1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3t5rnUhfg1roewk4o1_500.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [5x]

Emotional performance during the song Warrior

4. dubna 2014 v 15:36 | © ddlovato
Výkony Demi Lovato jsou vzrušující, obzvlášť když určitá píseň má pro ni velký význam. Cambio natáčel příběh o koncertování Demi v Nashvillu, kde Demi zpívá velmi emocionálně u písně Warrior. Níže si můžete přečíst přeložený článek.

Ok, jsme tady s týmem Demi Lovato, a jedna věc, která se nám na ní líbí je, jak je moc skutečná a upřímná. Kromě toho, jak moc je inspirující. Krásná a také talentovaná. Mohli bychom pokračovat, ale nedávné zhroucení při písni Warrior nás vzalo úplně. Podívejte se na Demiin proslov při koncertě v Nashville, součástí Neon Lights Tour. Publika řekla:
"Měla jsem dva těžké roky, myslím, že má minulost byla těžká, ale teď jsem velmi šťastná... sdílím svůj příběh, protože hodně z vás mi říká, že se zabýváte stejnými problémy, které jsem měla. Stejně jako sebepoškozování, o kterém je tabu mluvit, ale jen sem chtěla, aby lidé vyhledali pomoc. Řeknete mi další problémy, kterými si procházíte, je to o plachosti, porucha příjmu potravy nebo zneužití návykových látek. Chci aby jste věděli, že jsem šla přes to všechno... chci aby jste viděli, že když otevřete své srdce a mysl můžete být šťastný a zdravý, můžete mít skutečně lepší život."

Kelly Rowland about Demi

4. dubna 2014 v 14:59 | © ddlovato
Kamarádka z televizní show The X-Factor, Kelly Rowland, nedávno v jednom rozhovoru hovořila o Demi. Kelly odpovídala na otázky slavnému blogerovi Perez Hilton ohledně hudby, Simona Cowell a Demi Lovato. (1:05)


"Včera jsem mluvila s Demi a slyšela sem, že na oncertech ji to moc sluší, tak doufám, že se brzy uvidíme!"

Perrie Edwards talks about Little Mix and Demi Lovato

28. března 2014 v 17:46 | © ddlovato

Po pár odehraných koncertech The Neon Lights Tour, jedna zpěvačka ze skupiny Little Mix, Perrie Edwards, poskytla rozhovor pro Sugarscape, kde říká, že toho bylo mnohem víc, než si představovala.

Ahoj Perrie, jak se ti cestuje napříč Amerikou Demi Lovato, je to v pohodě?
Jo je to skvělé! Je to zábava a vždy se těším na další koncert.

Můžeme si představit. Měla jsi dobrou odezvu od fanoušků?
Jo, abych byla upřímná, byla mnohem větší, než sem si mohla myslet. Je zřejmé, že Demi dost slavná, takže jme nevěděli, jetli někdo bude vědět, co jsme vlatně za skupinu - ale velmi dobře nás přijali. Každý zná texty, choreografii, je to úžaný.

To je skvělé - snažíme se naučit choreografii k Reference zde na Sugarspace, ale šlo nám to špatně.
Oh ne! Až se příště setkáme, naučíme vá to.

Ano prosím. Takže hodně mluvíte s Demi v zákulií - dala vám několik rad?
Nemůžeme s ní tolik mluvit, jak bychom chtěli. Jsme zaneprázdněni koncertem a když odcházíme z podia a ona jde na jeviště, tak se minem. Na konci turné ji chci poděkovat za tuto příležitost být s ní na turné.

Jaký dárek by jste dala Demi Lovato - pokud si představíme, že ona je jedna z lidí, co má vše...
Nemám ponetí, co bych jí dala.

Pokud by jte měla nahrát jednu její starou píeň, jaká by to byla?
Oooh miluju všechny její staré píně, jako je Don't Forget - to je doslova moje nejoblíbenější pínička.

Skvělé! Pokračujeme v posedlosti na Skycraper.
Oh, Skyscraper, ano miluju ji - ale nemyslím si, že bych ji někdy nahrála, protože by to neznělo tak dobře jako od ní.

Lady Gaga responds to Demi Lovato

23. března 2014 v 11:19 | © ddlovato
Demi nebyla spokojená s prezentací Lady Gaga na festivalu SXSW, která se nechala "pozvracet" tekutinami při písni Swine. Jeden z komentářů Demi byl: "Smutné...jakobychom už neměli dost lidí s poruchou příjmu potravy. Stručně řečeno, ne všechno je v pohodě a umělecký."

V rozhovoru s E!Online byla Gaga požádána, aby se vyjádřila ohledně připomínek od Demi Lovato. Níže se můžete podívat na video s překladem. (od 1:19)


Tazatel: Lidé říkají, že podporujete bulimii.
Lady Gaga: "Bojovala jsem s poruchou příjmu potravy více než 10 let a beru to velmi vážně. Beru velmi vážně i boj ostatních lidí. Podporuju hodně i boj Demi Lovato a její snahu pomoci dalším lidem, kteří mají problém s jídlem. Tato prezentace měla co do činení s poruchou příjmu potravy. Nechtěla jsem, aby to lidé vzali špatně. Jsem velmi hrdá na prezentaci, zuřivost a bolest, kterou jsme se snažili vyjádřit v ten okamžik na festivalu."

Demi's new look at Neon Lights Tour

5. března 2014 v 7:52 | © ddlovato

Mám pro vás velkou novinku. Demi si včera na další koncert nechala vyholit půlku hlavy (např. tento účes měla Ellie Goulding). Demi po ostříhání zaslala pár fotografií.

tumblr_n1xle5wdPr1roewk4o1_500.jpg tumblr_n1xmw8o6iH1roewk4o1_500.jpg tumblr_n1xrpghqUa1roewk4o1_500.jpg tumblr_n1xssroP6K1roewk4o1_500.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [4x]

Nomination to iHeartRadio Music Awards 2014

1. března 2014 v 2:18 | © ddlovato

Fanoušci Demi Lovato - přesněji Lovatics - byli nominováni na "iHeartRadio Music Awards 2014" v kategorii Best Fan Army. Udělování cen se bude konat v Los Angeles 1. května a bude vysílaný na kanálu NBC. Hlasovat můžete zde.

Nomination to Radio Disney Music Awards 2014

1. března 2014 v 1:26 | © ddlovato

Seznam nominovaných do Radio Disney Music Awards 2014 byl zveřejněn a Demi Lovato je hned ve dvouch kategoriích a to: "Nejlepší zpěvačka" a "Oblíbená hudba na výlet (Travel/Trip Road)" s Made In The USA. Hlasování začlo 28. února a ocenění se bude konat 26. dubna.

I always felt adult - Demi Lovato says in an interview

28. února 2014 v 22:30 | © ddlovato

Na webových stránkách Charlotte Observer byl pubikován článek o příběhu Demi Lovato s vnatky z rozhovoru poskytnuté pro web.

V uplynulých letech, popová zpěvačka Demi Lovato byla pozoruhodně upřímná o svých bojích - a vítězství - o bulimii, sebepoškozování a drogové závislosti.

Bylo pro nás překvapením, kdy Demi nechtěla zodpovědět pár otázek, když jsme se ptali e-mailem na soutěž X-Factor na stanici FOX. Zdá se, že Demi chce hovořit jen o Neon Lights Tour, který se zastaví v Time Warner Cable Arena v Charlotte.

Takže, Lovato (21) slibuje, že její turné bude zábavné, energetické, inspirující a vzrušující. Byla velmi zapojena do průběhu turné, stejně jako jejé přítel Nick Jonas, který má roli kreativního ředitele hudební show.

"Opravdu jsem se snažila vytvoři show, která bude zábavná pro všechny věkové kategorie. Neustále mě motivuje a inspiruje, že můj příběh pomáhá dalším dívkám a mladým lidem, kteří měli těžké časy" říká bývalá hvězda Disney Channel, která převzala příčiny duševní nemoce a šikany "dostala jsem obrovské štěstí, že jsem v pozici, kdy mohu ovlivnit ostatní."

Vyhýbala se otázkám typu proč odešla z X-Factoru a dále jsme se zeptali na její poslední narozeniny, které jsou většinou velkým milníkem pro ženy (v Americe) - byla to velká změna?

"Vždycky jsem se cítila dospěle, je mi 21 a nic se na mě nezměnilo."

MTV present "Ultimate Fan Experience" with Demi Lovato

28. února 2014 v 22:08 | © ddlovato

Chtěli by jste se sejít někdy s Demi Lovato? Nebo dokonce se sejít s Cher Lloyd a Fifth Harmony? Americký MTV spustil propagaci s podporou stránky Just Jared Jr. na uskutečnění tohoto snu. Jeden šťastlivec bude moct nakupoavt s Fifth Harmony a strávit odpoledne s britskou zpěvačkou Cher Lloyd, dále získá VIP vstupenku na zvukovou zkoušku a setkání s Demi Lovato. Po tomto dni fanoušek bude sedět v první řadě na koncertě.

"Je mi ctí, že MTV pomáhá vytvořit tento nezapomenutelný zážitek pro mé fanoušky. Moji Lovatics jsou úžasní a strávit den s nimi je čest" řekla Demi pro MTV.

Bohužel, je to opět jen pro americké fanoušky, ale i přesto, setkali by jste se rádi s 5H, Cher Lloyd a na závěr s Demi?

Demi Lovato will be honored with the "Young Luminary Award"

28. února 2014 v 21:37 | © ddlovato
Týdenní americký magazín Variety, odmění některé celebrity, které udělali něco dobrého pro lidstvo v Unite4:Humanity Event. Demi nebyla vynechána, protože pomáhá několika organizacím.

Martin Scorseseobdrží cenu Variety Creative Conscience za jeho práci s The Film Foundation, neziskové a nevládní organizace, kterou vytvořil pro ochranu a zachování historie, kinematografie, po roční podpoře za zachování a restaurování filmových projektů v archivech. Nadace Scorsese ušetřila více než 600 filmů od svého vzniku v roce 1990.

Prezident Bill Clinton bude mít proslov na akci v sídle společnosti Sony.

Zpěvačka a bývalá hvězda The X-Factor, Demi Lovato, bude poctěn oceněním Young Luminary za její práci při vytváření programů, které mají pozitivní vliv na živozy druhých prostřednictvím Free The Children a organizací We Day.

Alicia Keys, Julia Louis-Dreyfus a Selena Gomez budou také oceněné na udělování cen Inspiration Awards.

Pray For Venezuela and Ukraine

28. února 2014 v 21:08 | © ddlovato

Vlna násilných protivládních protestů, které jsou ve Venezuele a na Ukrajině, mnoho lidí umírá a je tam velký chaos. Lidé se shromáždili ve svých domech vaděšený, ve strachu a napětí z ozborjených sil vyslaných vládou, které za sebou zanechávají krev po ulicích. Demi o této situaci psala na twitter, prosí lid, aby se modlili pro Venezuelu a Ukrajinu.

"Prosím modlete se za Venezuelu a prosím za Ukrajinu..."

Nick Jonas talks about Demi Lovato on the street in Los Angeles

28. února 2014 v 20:44 | © ddlovato

Jeden reportér z TMZ potkal Nicka Jonas na ulici v Los Angeles a udělal s ním mini-rozhovor, ptal se na turné Neon Lights a na to, jestli nepřináší mezi nimi nějaké menší odcizení skutečnost, že Nick teď vlastně pracuje s ex-přítelkyní svého bratra.

Vypravěč: Zjistili jsme, že Nick Jonas se pohybuje v ulicích v Los Angeles
Reportér: Jak se chystáte na turné s Demi Lovato? Věděl jste, že budete dělat 90% věcí ohledně turné s Demi? Jste z toho nadšený?
Nick: Je to drahé, ale je to v pohodě.
Tazatel: Ptali jsme se také na Joea, který randil s Demi. Nezpůsobuje to nějaké odcizení mezi vámi?
Nick: Ne

Perez Hilton: Demi Lovato starts her tour with problems

28. února 2014 v 19:20 | © ddlovato

Slavný bloger v USA, Perez Hilton komentoval na svém blogu zdravotní problémy Demi Lovato, které má během turné. Demi začla před týdnem koncertovat a už je nemocná. Více z jeho blogu si můžete přečíst níže.

Jsem si jist, že to není znamení něčeho, co přijde nebo něco takovýho, je to jen menší krize a neštěstí! Demi Lovato je na turné The Neon Lights Tour, které začlo před týdnem a už je nemocná! Není závažně nemocná, jen trochu nachlazená. A přesto, že je nemocná je stále úžasná. A také báječná. Uvědomila si co se děje s nástupem příznaků a ihned se začla léčit, tweetovala svým Lovatics:

"Néééé! Právě jsem se probudila a je mi hrozně! Kuřecí nudlovou polévku a horký čaj prosím..."
"Ježiš potřebuju zázrak! Chci zítra zpívat! #NEONLIGHTSTOUR"
"Nevím co je horší - zimnice při horké koupeli nebo bolesti těla, když se pohybuju"

To zní hrozně! Nicméně byla schopná koncertovat v Glendale, Arizona. Demi má obavy, že nebude moci vystupovat na dalším koncertu v Texasu. A proto že je z Texasu, tak to není moc dobré. Demi dále řekla:

"Nechci být nemocná... chci jít do posilovny nebo dělat něco produktivního!...Jsem nadšená z Grand Prairie, TX...Mnoho mých přátel a rodina přijde! Udělám vše, co je v mých silách, abych se cítila lépe...sirup a inhalátor!"

Perez Hilton: Read About Demi's Health Habits

17. února 2014 v 8:49 | © ddlovato
Stránky Perez Hilton zveřejnili rozhovor s osobním trenérem Demi Lovato, Joey Rubino. V tomto rozhovoru se můžete dočíst, jak pomáhá Demi zůstat fit a udržovat její zdraví při turné Neon Lights.

Demi Lovato je krásná a krásná by byla i bez trenéra na turné Neon Lights. S trochou štěstí, dívka tvrdě pracuje na své kráse a určitě jsou vidět výsledky, kterých dosahuje s osobním trenérem Joey Rubino. Mluvil s námi exkluzivně a řekl nám pár drobností, které udržují Demi tak krásnou.

Jak trénujete s Demi?
Naším hlavním zaměřením je styl bootcamp, který se skládá z malých přestávek, lehké váhy, ale je to spíše opakování - udržet vysokou tepovou frekvenci a pracovat až do potu těla. Tato práce může pobavit ale zároveň při ní i tvrdě pracujete a dosáhnete dobrých výsledků.

Co se Demi líbí nejvíc na cvičení?
Demi je velkým fanouškem boxu a ona je opravdu dobrá. Je nadšená, když dostává silné údery a opravdu se snaží. Miluju její úsměv, když vím, že sem odvedl dobrou práci - dělá mi to radost! Co mě nejvíce dojímá je to, jak je zaměřená - byly dny, kdy si měla dělat vlasy a make-up na natáčení X-Factoru na celý den, pak sedla do auta a ve 22:30 jsme šli cvičit do tělocvičny a nikdy si neztěžovala.

Jak trénovat, aby Demi zůstala vždy ve formě i na fotkách a překonala napětí na turné? Jaké cvičení praktikujete, když je Demi na turné? Jak to máte načasované?
Život na turné není normální život - jste všichni v jedné napjaté bublině, lidé kolem vás se stanou vaši rodinou - koneckonců vidíte je každý den, takže se s nima pak dohodnete na čemkoliv a pak s nimi třeba i přespáváte.
Čas na turné je problém, zvlášť když umělec má hromadu tiskových konferencí a ostatní závazky po celý den, nemluvě o zvukové zkoužce a show. Cvičíme na konci dne, nebo hned jak se Demi ráno probudí v hotelu a nebo můžeme udělat nějaké 20-ti minutové cvičení před show v zákulisí. takže je to o tom, že jsem vždy Demi k dispozici, když mě potřebuje.

Jaké písně jsou v playlistu při vašem tréninku?
Miluje aktuální skladbu, pamatuju si, když poprvé slyšela Cher Lloyd, řekla: "Ta holka je skvělá".

Má Demi nějakou dietu?
Dieta - ne. Zdravá strava a výživný plán - ano. Klíčem k úspěchu je zůstat zdraví a fit. Demi celý dny jí bílkoviny a zeleninu. Plán cesty může být šílený, ale je důležité jíst pravidelně a zahrnovat různé potraviny.

New commercial for Acuvue 1-Day 2014

12. února 2014 v 9:48 | © ddlovato

Fanoušek zachytil v televizi novou reklamu na kontaktní čočky od Acuvue, ve které je zapojená Demi a další hvězdy jako jsou Joe Jonas, Shay Mitchell atd. Reklama se zatím ještě neobjevila na internetu, ale až se objeví, tak ji vám sem přidám. :)
 
 

Reklama