Interviews

INTERVIEW: Quotes From The Nylon Magazine

7. ledna 2014 v 19:39 | © ddlovato

Mám pro vás úryvky z magazínu Nylon, pro který Demi poskytla rozhovor a nafotila photoshoot. Číslo je právě v prodeji na novinových stáncích.

O velkém snu:
"Chci být nejmladším člověkěm, který vyhraje cenu Grammy, Oscara. Nestalo se to, ale je to v pořádku - stanovila jsem si to v příliš mladém věku a přilepila jsem se k tomu."

Hudební žánry:
"Záleží to na stylu hudby. Někdy zpívám country hudbu a při tom neslyšíte ten přízvuk, protože jsem z Texasu. Zpívám i rap - ale jen když jsem opravdu unavená."

O své posedlosti krásou:
"Můj oblíbený look jsou samozřejmě modré vlasy, jiank bych je teď neměla. jsem taky ráda blondýnkou, mám pocit, že blond vlasy ukazují mou světlou stránku a když jsem teď získala dobré opálení a oživení, tak mám pocit, že to na mě vypadá lépe. Vždycky jsem milovala blond s jasně červenými rty."

O jednání s lidmi, kteří hází život na vás:
"Těžko vzniká život, věřím v boha, a jedna z věcí, která mě drží děje je, že bůh se nemá dostat do situace, kdy je vám nejhůř. Když jsem šla na léčení bylo mi asi takto: "Je to těžký a já trpím s emocionální bolestí, ale nezabije mě to, zabilo by mě, kdybych se tím dál a dál zabývala," pak jsem se teda rozhodla, že se tím nebudu zabývat jen v mé hlavě."
 
 

Reklama