Family, Friends & Boyfriends

Family

1. ledna 2014 v 19:49 | © ddlovato
Dianna De La Garza
(matka)
Demi opakovaně říká, že svoji matku miluje a kdyby ji nebylo, neměla by doposud co má teď. Přek každým koncertem Demi volá s matkou, protože ji to uklidní.

,,Držíme spolu v nejtěžších chvílích. Je to nejsilnější žena, kterou znám. Největším požehnáním je, že s ní mohu mluvit o čemkoliv."
Eddie De La Garza
(nevlastní otec)
I když je nevlastním otcem, Demi ho bere jako za svého pravého. Demi je mu vděčná za platby hudebních škol a hereckých škol. Eddie ji doprovází na letištích i na některých akcích.
Patrick Lovato
(otec)
Pravý otec Demi. Odstěhoval se od rodiny, když byla Demi ještě malé dítě. Snažil se přes ní komunikovat s médii, ale to se Demi nelíbilo, protože to dělal hlavně kvůli financím. I když měli spory, Demi po jeho smrti řekla, že ho milovala a vždycky bude.
Madison De La Garza
(nevlastní sestra)
Madison je dcerou Eddieho, takže pro Demi je to nevlastní sestra, ale velmi dobře si spolu rozumí. Madison je také herečkou a můžeme ji například vidět v seriálu Zoufalé manželky.
Dallas Lovato
(starší sestra)
Dallas je starší sestrou a je také herečkou a zpěvačkou. Dallas většinou chodí navštěvovat Demi do jejího domu a velmi ji podporuje.
 
 

Reklama