Emotional performance during the song Warrior

4. dubna 2014 v 15:36 | © ddlovato |  News & Information
Výkony Demi Lovato jsou vzrušující, obzvlášť když určitá píseň má pro ni velký význam. Cambio natáčel příběh o koncertování Demi v Nashvillu, kde Demi zpívá velmi emocionálně u písně Warrior. Níže si můžete přečíst přeložený článek.

Ok, jsme tady s týmem Demi Lovato, a jedna věc, která se nám na ní líbí je, jak je moc skutečná a upřímná. Kromě toho, jak moc je inspirující. Krásná a také talentovaná. Mohli bychom pokračovat, ale nedávné zhroucení při písni Warrior nás vzalo úplně. Podívejte se na Demiin proslov při koncertě v Nashville, součástí Neon Lights Tour. Publika řekla:
"Měla jsem dva těžké roky, myslím, že má minulost byla těžká, ale teď jsem velmi šťastná... sdílím svůj příběh, protože hodně z vás mi říká, že se zabýváte stejnými problémy, které jsem měla. Stejně jako sebepoškozování, o kterém je tabu mluvit, ale jen sem chtěla, aby lidé vyhledali pomoc. Řeknete mi další problémy, kterými si procházíte, je to o plachosti, porucha příjmu potravy nebo zneužití návykových látek. Chci aby jste věděli, že jsem šla přes to všechno... chci aby jste viděli, že když otevřete své srdce a mysl můžete být šťastný a zdravý, můžete mít skutečně lepší život."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ella Ella | Web | 4. dubna 2014 v 16:29 | Reagovat

Tu písničku zpívá naživo nádherně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama