Duben 2014

Camp Rock (2008)

16. dubna 2014 v 14:43 | © ddlovato

> Role: Mitchie Torres
> Rok: 2008
> Žánr: komedie, rodinný, romantický, hudební
> Film: Online / Ke stažení

Camp Rock je americký televizní film z roku 2008 z produkce Disney Channel Original Movies (DCOM), který vypráví příběh dívky Mitchie jedoucí na (pop)Rockový tábor. Ve filmu hrají hlavní roli Demi Lovato a Jonas Brothers.

25.ledna 2008 bylo během televizních reklam na film Minutemen bylo ohlášeno, že Camp Rock bude mít televizní premiéru 20.června 2008. Film vidělo 8,9 milionů lidí v den jeho premiéry, což ho udělalo druhým nejsledovanějším filmem z produkce Disney Original Channel Movie hned po High School Musical 2.

PŘÍBĚH
Příběh je o mladé dívce Mitchie Torres, která by se ráda stala profesionální zpěvačkou. Mitchie chce jet na hudební tábor "Camp Rock". Její rodina si tábor nemůže dovolit, ale Mitchie na tábor jede spolu s její mámou, která dělá na táboře kuchařku, když Mitchie slíbí, že jí bude pomáhat. Mitchie se pokouší seznámit s novými kamarády, ale aby jí noví kamarádi brali vážně, vymyslí si lež, že je její máma ředitelkou televize HOT NEWS v Číně. Na tábor také přijíždí známá popstar Shane Gray z hudební skupiny Connect 3. Shane uslyší Mitchie zpívat a zamiluje se do jejího hlasu, jenže Shane neví, že hlas patří Mitchie a proto po celém táboře hledá " tu dívku, kterou slyšel zpívat". Shane a Mitchie se navzájem poznávají a postupně mezi nimi začíná být něco víc...

Oficiální trailer


APRIL 14TH - iHeartRadio Live Series Presents Demi Lovato

15. dubna 2014 v 17:51 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Během včerejšího dne, Demi prováděla vzrušující show v centru města v Los Angeles na akci iHeartRadio, která se vysílala po celém světě. Demi měla prodloužené vlasy, zpívala své hity, odpovídala na otázky svým fanouškům a zpívala píseň Give Me Love od britského zpěváka Ed Sheeran.

Fanoušci se ptali na Demiin společenský život a kariéru. Demi odpověděla, že chce mít nové tetování a bude lepší, než si myslíme.


GALLERY LINKS:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [1x]

Na závěr videa z vystoupení.


Heart Attack
Give Your Heart a Break
Neon Lights
Give Me Love (cover)
Catch Me
Made In The USA

Demi answering questions over Frankly Chat

15. dubna 2014 v 17:28 | © ddlovato |  Photogallery Updates
Demi nedávno chatovala s fanoušky přes mobilní aplikaci Frankly Chat. Chat trval asi půl hodiny a sponzorem bylo rádio KIIS FM. Demi psala o svých fanoušcích, jak jsou úžasní. Dále napsala, že jejím oblíbeným jídlem je krocan a oblíbená píseň od Jonas Brothers je When You Look Me In The Eyes. Její inspirací je Kelly Clarkson, kterou opravdu zbožňuje. Níže si můžete prohlédnout fotku z chatování.


GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [1x]

APRIL 13TH - Leaves Eleven Nightclub in Los Angeles, CA

15. dubna 2014 v 16:57 | © ddlovato |  Photogallery Updates

S touto akcičkou mě Demi velmi překvapila. :D Demi byla viděna s několika přáteli v gay klubu Eleven Night Club v západním Hollywoodu, Kalifornie. Demi podle informací hodně tančila, byla střízlivá a vyfotila se s několika muži, kteří byli taktéž v klubu.


GALLERY LINKS:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [3x]

Mám zde i méně kvalitní video, kde na začátku můžete vidět fotografie a poté krátké záběry z tancování.


New photoshoot for Seventeen Magazine

15. dubna 2014 v 16:29 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi opět překvapila své fanoušky, když poslala pár fotografií ze zákulisí při focení nového photoshootu pro magazín Seventeen. Demi má na vlasech přidělané barevné příčesky, takže se nemusíte bát, že se opět obarvila. :D Na photoshoot jsem zvědavá a už se těším na fotky!:)GALLERY LINK:
Photoshoots > Backstages > Seventeen 2014 [5X]

Demi has got brown hair again!

10. dubna 2014 v 15:11 | © ddlovato |  News & Information

Demi své fanoušky prostřednictvím svého twitteru informovala, že si změní vlasy. Z počátku poslala pár vtipných fotomontáží a na závěr konečný výsledek její nové image a musím říct - DÍKY DEMI! :D Demi má konečně normální barvů vlasů. Hrozně sem si vždycky přála, aby měla hnědou barvu vlasů a splnilo se to. takže, jak se vám její nový vzhled líbí? :)

tumblr_n3srp7RHAM1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3srpwBjbM1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3t5q53z0A1roewk4o1_500.jpg tumblr_n3t5rnUhfg1roewk4o1_500.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [5x]

J Russo 2013

4. dubna 2014 v 22:06 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Do galerie jsem přidala vysoce kvalitní fotografie pro magazín Latina od fotografa J Russo z roku 2013. Fotky jsou podle mého názoru dokonalé, takže se určitě na ně podívejte. :)

53796351.jpg 53796438.jpg 53796486.jpg 53796568.jpg

GALLERY LINK:
Photoshoots > Pictorials > J Russo 2013 [4x]

Neon Lights Tour - Week 5

4. dubna 2014 v 15:40 | © ddlovato |  The Neon Lights Tour (2014)
Na internet bylo propuštěno další video, tentokrát 5. týden s Neon Lights Tour. Ve videu můžeme vidět záběry z koncertů, kde už je i Cher Lloyd, ze zákulisí atd. K videu je použita starší píseň Catch Me. Dnes se pokusím do galerie nahrát fotky z koncertů.


Emotional performance during the song Warrior

4. dubna 2014 v 15:36 | © ddlovato |  News & Information
Výkony Demi Lovato jsou vzrušující, obzvlášť když určitá píseň má pro ni velký význam. Cambio natáčel příběh o koncertování Demi v Nashvillu, kde Demi zpívá velmi emocionálně u písně Warrior. Níže si můžete přečíst přeložený článek.

Ok, jsme tady s týmem Demi Lovato, a jedna věc, která se nám na ní líbí je, jak je moc skutečná a upřímná. Kromě toho, jak moc je inspirující. Krásná a také talentovaná. Mohli bychom pokračovat, ale nedávné zhroucení při písni Warrior nás vzalo úplně. Podívejte se na Demiin proslov při koncertě v Nashville, součástí Neon Lights Tour. Publika řekla:
"Měla jsem dva těžké roky, myslím, že má minulost byla těžká, ale teď jsem velmi šťastná... sdílím svůj příběh, protože hodně z vás mi říká, že se zabýváte stejnými problémy, které jsem měla. Stejně jako sebepoškozování, o kterém je tabu mluvit, ale jen sem chtěla, aby lidé vyhledali pomoc. Řeknete mi další problémy, kterými si procházíte, je to o plachosti, porucha příjmu potravy nebo zneužití návykových látek. Chci aby jste věděli, že jsem šla přes to všechno... chci aby jste viděli, že když otevřete své srdce a mysl můžete být šťastný a zdravý, můžete mít skutečně lepší život."


APRIL 1ST - At the restaurant with Wilmer in West Hollywood, CA

4. dubna 2014 v 15:15 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi nachvíli ukončila své turné a je zpět v Los Angeles. Demi byla v restauraci Tortilla Republic společně s Wilmerem na večeři v západním Hollywoodu, Kalifornie.

001~3.png 002~6.png 003~72.jpg

GALLERY LINK:

Kelly Rowland about Demi

4. dubna 2014 v 14:59 | © ddlovato |  News & Information
Kamarádka z televizní show The X-Factor, Kelly Rowland, nedávno v jednom rozhovoru hovořila o Demi. Kelly odpovídala na otázky slavnému blogerovi Perez Hilton ohledně hudby, Simona Cowell a Demi Lovato. (1:05)


"Včera jsem mluvila s Demi a slyšela sem, že na oncertech ji to moc sluší, tak doufám, že se brzy uvidíme!"