Březen 2014

Neon Lights Tour at bowling

30. března 2014 v 11:15 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Ally Brooken, členka skupiny Fifth Harmony publikovala fotografie na Twitter z bowlingu. Na fotkách můžeme vidět tým Neon Lights Tour - Demi Lovato, Key Collins, Colea Plante. Fotky pocházejí z Tennessee, Nashvillu.

tumblr_n36qhb5tzD1roewk4o1_500.jpg tumblr_n36vscHMIP1roewk4o1_500.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [2x]

VIDEO: Promotional video of the "ACUVUE 1-DAY" 2014

29. března 2014 v 11:31 | © ddlovato |  Videos
Demi Lovato se bude podílet už potřetí za sebou v soutěži a kampani ACUVUE 1-DAY, Acuvue je značka, která vyrábí kontaktní čočky. V letošním roce se na soutěži podílejí Danielle Bradbery, Keke Palmer a opět Shay Mitchell a Demi Lovato. Byli propuštěny další fotografie a videa.

004~63.jpg tumblr_n36spr1Hfz1roewk4o2_1280.png

GALLERY LINK:
Photoshoots > Pictorials > M P Turin 2014 [2x]

A nyní mám zde pro vás slibovaná videa s překladem.


"Dosažení změny v životech ostatních lidí, která má pozitivní vliv na svět je pro mě velmi důležitá. Dozvěděla jsem se, že když se nedokážu postarat sama o sebe a je mi to jedno, tak jak potom chci pomáhat ostatním. To je důvod, proč jsem si našla čas na meditaci a na zamyšlení nad sebou. Opravdu mi to pomáhá zůstat soustředěnou a pozitivní. Cítím se poctěna a vděčná, že máme příležitost oslovit tolik mladých lidí každý den a chci je použít pro dobro. Tak jsem napsala Staying Strong (kniha) deník, abych sdílela informace a popřípadě pomohla lidem, kteří se zabývají věcmi jako já. Cítím, že mám možnost oslovit tolik mladých lidí s mým hlasem a poslat zprávu, která bude mít pozitivní dopad na světě, pak dělám něco mnohem víc se svým hlasem než kdybych psala jen písně a koncertovala. Mám pocit, žekaždý je na tomto světě z nějakýho důvodů a já chci použít svůj hlas ke změně na lepší život. Také je pro dost vzrušující spolupracovat s Free The Children a měla jsem možnost jet do Keni, vidět jejich práci a podílet se na vytváření pozitivní změny ve světě z první ruky za 10 dnů v obci, kde jsem pomáhala budovat školu. Byl to jeden z nejzajímavějších zážitků, jaký jsem kdy měla. Být schopna vidět krásu této země a lidu, bylo to velmi neuvěřitelné. Pamatuju si, když mi bylo 8 let, nasadila jsem si poprvé brýle a vzpomínám si na pohled z okna. Viděla jsem stromy a byla jsem ráda "wow vidím listy" a byl to den, který změnil můj život navždy. Když jsem dostala kontaktní čočky, kontaktní čočky od Acuvue byla moje první značka, kterou jsem si koupila a pokračovala jsem s nima a mohla jsem se podívat do publika a vidět tváře publika, opravdu jsem s nimi měla spojení, s jedním po druhém a to prostřednictvím hudby. Bez Acuvue jsem to nemohla udělat. Takže pokud nosíte kontaktní čočky, požádejte rodiče o Acuvue kontaktní čočky."


"Vždycky jsem snila o tom, že bych chtěla něco změnit a být inspirací pro ostatní. Co by jste rádi někdy udělali? Napište nám a můžete strávit jeden den s celebritou, vaším mentorem. Je to jednoduché, navštivte stránky a odešlete vaše videa na acuvue.com. ACUVUE kontaktní čočky, vidět, co může být."


"Ahoj lidi, tady je Demi Lovato! Jsem nadšená, že jsem se mohla vrátit jako rádce pro ACUVUE 1-DAY soutěže. Jsem tady na place s nádhernou skupinou mentorů a já se nemohu dočkat, až někomu z vás splním sen."

"Když jsem se vloni setkala s Jessie, která měla talent na hudbu, ale necítila se na vystupování před publikem. Mluvili jsme o její důvěře a o tom, co je zapotřebí, aby zpívala před publikem a bylo úžasné vidět její obrat, když se houpala na jevišti, ale ještě více úžasné bylo vidět její prezentaci."

"Jsou to úžasné změny, které může někdo udělat v životě jiné osoby. Mentor může být osoba, která vám pomůže mít důvěru k sosažení vašeho maximálního potenciálu."


Demi: "Jednoho den, budete dělat změnu." Shay: "Jednoho dne, budete mít dokonalýho partnera." Danielle: "Jednoho dne, budete sdílet hlas s celým světem." Keke: "Jednoho budete tím, kým ste chtěli být." Demi: "A váš "jeden den" může začít právě teď. Co by jste někdy chtěli udělat? Řekněte nám to a můžete strávit den s celebritou mentorem. Je to jednoduché, navštivte stránky a odešlete vaše video na acuvue.com. ACUVUE kontaktní čočky, vidět, co může být."

Photoshoot for ACUVUE-1DAY and Personal photos

28. března 2014 v 18:46 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi zveřejnila nové fotografie na jejím osobním účtu Twitter a Instagram. Většina fotek souvisí s turné. Navíc, Demi je zpět v soutěži ACUVUE-1DAY a nyní mám pro vás nové promo fotky.

003~4.png 431.jpg 471.jpg 472.jpg

GALLERY LINKS:
Photoshoots > Pictorials > M P Turin 2014 [1x]
Miscellaneous > Various > Personal Photos [21x]

Interviews for The Social, Much and eTalk

28. března 2014 v 18:17 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi přistála v Torontu, Kanadě, kde e odehraje další koncert Neon Lights Tour. Demi poskytla rozhovory v kanadských programech The Social, Much a eTalk. Níže si můžete prohlédnout fotografie. Z eTalk se objevily dot nekvalitní fotky, takže jem je anni neukládala. :)

011~42.jpg 001~93.jpg

GALLERY LINKS:
Appearances > 2014 > MARCH 26TH - The Social [9x]
Appearances > 2014 > MARCH 26TH - Much [1x]

VIDEO: Neon Lights Tour - Week 4

28. března 2014 v 18:02 | © ddlovato |  The Neon Lights Tour (2014)
Mám zde další video z turné Neon Lights, který Demi nahrála na svůj kanál na youtube. Ve videu můžeme vidět záběry na zákulisí, arény, ochranku a další. Toto video byla vydáno pod názvem 4. týden - Showtime.


VIDEO: Neon Lights Tour Diary - Episode 6 - Tour Life

28. března 2014 v 17:58 | © ddlovato |  The Neon Lights Tour (2014)
Na internet byla zaslána 6 epizoda deníku Neon Lights Tour, který jako vždy sponzoruje opět Tampax. V tomto videa můžeme vidět, jak i Demi užívá turné a rozhovory s fanoušky.


Perrie Edwards talks about Little Mix and Demi Lovato

28. března 2014 v 17:46 | © ddlovato |  News & Information

Po pár odehraných koncertech The Neon Lights Tour, jedna zpěvačka ze skupiny Little Mix, Perrie Edwards, poskytla rozhovor pro Sugarscape, kde říká, že toho bylo mnohem víc, než si představovala.

Ahoj Perrie, jak se ti cestuje napříč Amerikou Demi Lovato, je to v pohodě?
Jo je to skvělé! Je to zábava a vždy se těším na další koncert.

Můžeme si představit. Měla jsi dobrou odezvu od fanoušků?
Jo, abych byla upřímná, byla mnohem větší, než sem si mohla myslet. Je zřejmé, že Demi dost slavná, takže jme nevěděli, jetli někdo bude vědět, co jsme vlatně za skupinu - ale velmi dobře nás přijali. Každý zná texty, choreografii, je to úžaný.

To je skvělé - snažíme se naučit choreografii k Reference zde na Sugarspace, ale šlo nám to špatně.
Oh ne! Až se příště setkáme, naučíme vá to.

Ano prosím. Takže hodně mluvíte s Demi v zákulií - dala vám několik rad?
Nemůžeme s ní tolik mluvit, jak bychom chtěli. Jsme zaneprázdněni koncertem a když odcházíme z podia a ona jde na jeviště, tak se minem. Na konci turné ji chci poděkovat za tuto příležitost být s ní na turné.

Jaký dárek by jste dala Demi Lovato - pokud si představíme, že ona je jedna z lidí, co má vše...
Nemám ponetí, co bych jí dala.

Pokud by jte měla nahrát jednu její starou píeň, jaká by to byla?
Oooh miluju všechny její staré píně, jako je Don't Forget - to je doslova moje nejoblíbenější pínička.

Skvělé! Pokračujeme v posedlosti na Skycraper.
Oh, Skyscraper, ano miluju ji - ale nemyslím si, že bych ji někdy nahrála, protože by to neznělo tak dobře jako od ní.

New Personal photos

25. března 2014 v 21:26 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Mám zde tři nové osobní fotografie, na první fotce můžeme vidět Demi s Wilmerem na dovolené, na které byli před zahájením turné a na dalších můžeme vidět Maddie a fotomontáž Demi s prasátkem.

tumblr_n2z09lDXdm1roewk4o1_500.jpg tumblr_n302s4eHy51roewk4o1_500.jpg tumblr_n302yyjn671roewk4o1_500.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [3x]

VIDEO: Clean & Clear: See The Real Demi Lovato

23. března 2014 v 11:39 | © ddlovato |  Videos
Demi se obejvila v nové reklamě pro Clean & Clear: See The Real Demi Lovato. Ve videu Demi hovoří o tom jaká doopravdy je, dále o své rodině a přátelích.


Lady Gaga responds to Demi Lovato

23. března 2014 v 11:19 | © ddlovato |  News & Information
Demi nebyla spokojená s prezentací Lady Gaga na festivalu SXSW, která se nechala "pozvracet" tekutinami při písni Swine. Jeden z komentářů Demi byl: "Smutné...jakobychom už neměli dost lidí s poruchou příjmu potravy. Stručně řečeno, ne všechno je v pohodě a umělecký."

V rozhovoru s E!Online byla Gaga požádána, aby se vyjádřila ohledně připomínek od Demi Lovato. Níže se můžete podívat na video s překladem. (od 1:19)


Tazatel: Lidé říkají, že podporujete bulimii.
Lady Gaga: "Bojovala jsem s poruchou příjmu potravy více než 10 let a beru to velmi vážně. Beru velmi vážně i boj ostatních lidí. Podporuju hodně i boj Demi Lovato a její snahu pomoci dalším lidem, kteří mají problém s jídlem. Tato prezentace měla co do činení s poruchou příjmu potravy. Nechtěla jsem, aby to lidé vzali špatně. Jsem velmi hrdá na prezentaci, zuřivost a bolest, kterou jsme se snažili vyjádřit v ten okamžik na festivalu."

Demi on Teen All Star and Capricho Magazines

23. března 2014 v 11:04 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi Lovato se opět objevila na obálkách brazilských časopisů. Tentokrát Demi obsadila dvě obálky na měsíc duben a jsou to magazíny Capricho, který otiskl článek o Neon Lights Tour a druhý magazín je Toda Teen All Star, speciál o Demi, kde najdete různé články, plakáty, fotografie a texty písní.

001~92.jpg 001~2.png

GALLERY LINKS:
Magazine Scans > 2014 > APRIL 2014 - Toda Teen Star [1x]
Magazine Scans > 2014 > APRIL 2014 - Capricho [1x]

VIDEO: Neon Lights Tour Diary - Episode 4,5

23. března 2014 v 10:54 | © ddlovato |  The Neon Lights Tour (2014)
na internetu se objevila další dvě videa z deníku Neon Lights Tour. Ve videích můžeme vidět kostými pro Neon Lights Tour a dále vizážistku, která Demi ličí na každé další vystoupení.VIDEO: The Neon Lights Tour - Week 3

21. března 2014 v 18:56 | © ddlovato |  Videos
Na internet bylo propuštěno nové video z turné Neon Lights deníků. Ve videu tentokrát můžeme vidět záběry spíše ze zákulisí.


MARCH 18TH - Visits University of Minnesota Amplatz Children’s Hospital

21. března 2014 v 18:52 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Brzo ráno Demi navštívila jednu dívku Jaylee a její rodinu v dětské nemocnici. Tato dívka má rakovinu a je velkou fanynkou Demi, takže je od Demi pěkné, že ji šla povzbudit do nemocnice. :)

001~91.jpg 002~78.jpg

GALLERY LINK:

MARCH 7TH - Z100 New York Interview

17. března 2014 v 17:03 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Do galerie jsem přidala nové fotky, kdy Demi poskytla rozhovor pro Z100. Musím ještě douložit fotky z koncertu, ale to až jindy, tak mějte prosím strpení. :)

a1.jpg a4.jpg a6.jpg a14.jpg

GALLERY LINK:
Appearances > 2014 > MARCH 7TH - Z100 New York Interview [19x]


Design #5

17. března 2014 v 16:35 | © ddlovato |  Past Looks
Nechtěla jsem tenhle polský styl, protože to má teď každý druhý blog, ale bohužel to šlo nějak samo. :( Ale jsem s ním i celkem spokojená, už to chtělo změnu a ten předešlý design neměl moc dobrou odezvu. Jak se vám líbí? :) Jen upozorňuju že sem si ho dělala podle sebe, jsou tam polské prvky, ale snažila jsem se tam dát i něco svého.


VIDEO: Neon Lights Tour Diary - Episode 1,2

13. března 2014 v 19:09 | © ddlovato |  Videos
Mám zde pro vás dva první díly z Neon Lights Tour deníku. V prvním videu můžeme vidět přípravy koncertu jako je muzika, osvětlený, stavba podia atd. V druhém, které bylo vydáno dnes můžeme vidět natáčení jednotlivých videí, které se promítají na koncertech jako kulisa. Tyto videa a koncert sponzoruje Tampax, nevím jak vás, ale mě to rozesmálo. :DGallery Updates #2

12. března 2014 v 20:31 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Nemám moc času, takže novinky vezmeme hopem mimo fotky z koncertu, ty přidám příští týden o víkendu. Mám zde candid fotky, kdy demi odcházela ze svého hotelu a mířila do TV show. Demi byla hostem v pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, kde měla zpívat své písně, ale nemohla kvůli nemoci. Dále mám zde candid fotky při odchodu ze show The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Na závěr osobní fotografie, s tetou Wilmera atd.

HQ004~0.JPG HQ003~1.jpg 001~89.jpg tumblr_n2acf6Jkhq1roewk4o1_500.jpg


GALLERY LINKS:
Miscellaneous > Various > Personal Photos [4x]

Stay Strong Sweatshirt

9. března 2014 v 19:56 | © ddlovato |  Photogallery Updates
Omlouvám se vám, že teď moc nepřidávám, ale mám toho spousty ve škole a následující pátek jduna brigádu, takže novinky přidám až za týden - hlavně fotky z koncertu. Na facebooku jsem našla odkaz na mikinu Demi Lovato. Na mikině můžeme vidět dvě tetování, které má Demi - Stay Strong a Birdies. Mikinu můžete zakoupit zde.

mikina-demi-lovato.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous> Merchandise> Stay Strong Sweatshirt [1x]

VIDEO: Full Performance from “Trio” (GLEE)

5. března 2014 v 7:56 | © ddlovato |  Videos
Byly zveřejněny dvě videa ze seriálu Glee, kde Demi tentokrát má více prostoru se svoji rolí a zpívá hned dvě písničky - The Happening a Hold On. Jak se vám písně v podání Demi a jejích kolegů líbí?