VIDEO: Interview on Saturday Night Online

17. února 2014 v 8:53 | © ddlovato |  Videos

Před pár dny Demi poskytla rozhovor do rádia Romeo na "SNO", kde hovořila o Neon Lights Tour, o svém týmu a o odloučení od rodiny během turné.Romeo: Jsme tu s Demi Lovato ve studio a Lovatics jsou v plné síle. Máme pro vás mnoho otázek, jste připravená?
Demi: Ano!
John se diví, z čeho jste tak nadšená na Neon Lights Tour.
Demi: Opravdu chci, aby lidé slyšely skladby z mého nového alba DEMI. A také jak jsem řekla, nikdy jsem neudělala turné jako je toto. Mám velkou obrazovku za sebou, kde se přehrávají videoklipy a můj příběh, který bude jednat se všemi diváky a já sem si jistá, že se nikdo nebude nudit ani během jedné minuty show. Jsem velmi nadšená, že to mohu ukázat lidem.
Giulia se ptá, jestli máte nějaký rituál před show.
Demi: Obětujeme jednoho člena týmu před začátkem show!
Romeo: Který z nich to je?
Demi: Řekněme, že mám každý týden novou asistentku... no můj asistent je dobrý, dělám si srandu. Před každým koncertem se pomodlím.
Romeo: Lexie se ptá, jestli je to zábavné pracovat s Nickem Jonasem na turné.
Demi: Nick Jonas je jeden z mých nejlepších přátel po dobu šesti let, vyrůstali jsme spolu, byla jsem s nima (s Jonas) a musím říct, že naše přátelství měla neuvěřitelné cesty. Řídili sme své pořady a vždy jsme se spolu bavili bez ohledu na to, co jsme měli za práci.
Romeo: Ještě jeden dotaz, Tony se diví, co Vám nejvíce chybí na turné.
Demi: Tony... Dělám si srandu. Stýská se mi po mé rodině a po těch nejbližších, moji přátelé doma v LA. Vždy doma pracuju, jdu ven s přáteli, můžu vidět svoji rodinu, uvidím své psy, opravdu mi chybí, ale na to jsem vždy připravená.
Romeo: Děkujeme, že jste si udělala čas na rozhovor.
Demi: Pro nic za nic!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama