Perez Hilton: Read About Demi's Health Habits

17. února 2014 v 8:49 | © ddlovato |  News & Information
Stránky Perez Hilton zveřejnili rozhovor s osobním trenérem Demi Lovato, Joey Rubino. V tomto rozhovoru se můžete dočíst, jak pomáhá Demi zůstat fit a udržovat její zdraví při turné Neon Lights.

Demi Lovato je krásná a krásná by byla i bez trenéra na turné Neon Lights. S trochou štěstí, dívka tvrdě pracuje na své kráse a určitě jsou vidět výsledky, kterých dosahuje s osobním trenérem Joey Rubino. Mluvil s námi exkluzivně a řekl nám pár drobností, které udržují Demi tak krásnou.

Jak trénujete s Demi?
Naším hlavním zaměřením je styl bootcamp, který se skládá z malých přestávek, lehké váhy, ale je to spíše opakování - udržet vysokou tepovou frekvenci a pracovat až do potu těla. Tato práce může pobavit ale zároveň při ní i tvrdě pracujete a dosáhnete dobrých výsledků.

Co se Demi líbí nejvíc na cvičení?
Demi je velkým fanouškem boxu a ona je opravdu dobrá. Je nadšená, když dostává silné údery a opravdu se snaží. Miluju její úsměv, když vím, že sem odvedl dobrou práci - dělá mi to radost! Co mě nejvíce dojímá je to, jak je zaměřená - byly dny, kdy si měla dělat vlasy a make-up na natáčení X-Factoru na celý den, pak sedla do auta a ve 22:30 jsme šli cvičit do tělocvičny a nikdy si neztěžovala.

Jak trénovat, aby Demi zůstala vždy ve formě i na fotkách a překonala napětí na turné? Jaké cvičení praktikujete, když je Demi na turné? Jak to máte načasované?
Život na turné není normální život - jste všichni v jedné napjaté bublině, lidé kolem vás se stanou vaši rodinou - koneckonců vidíte je každý den, takže se s nima pak dohodnete na čemkoliv a pak s nimi třeba i přespáváte.
Čas na turné je problém, zvlášť když umělec má hromadu tiskových konferencí a ostatní závazky po celý den, nemluvě o zvukové zkoužce a show. Cvičíme na konci dne, nebo hned jak se Demi ráno probudí v hotelu a nebo můžeme udělat nějaké 20-ti minutové cvičení před show v zákulisí. takže je to o tom, že jsem vždy Demi k dispozici, když mě potřebuje.

Jaké písně jsou v playlistu při vašem tréninku?
Miluje aktuální skladbu, pamatuju si, když poprvé slyšela Cher Lloyd, řekla: "Ta holka je skvělá".

Má Demi nějakou dietu?
Dieta - ne. Zdravá strava a výživný plán - ano. Klíčem k úspěchu je zůstat zdraví a fit. Demi celý dny jí bílkoviny a zeleninu. Plán cesty může být šílený, ale je důležité jíst pravidelně a zahrnovat různé potraviny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | Web | 17. února 2014 v 11:51 | Reagovat

Je dobře, že Demi není na žádné dietě, taky se snažím jíst zdravě a fakt jiza to obdivuju, že to zvládá a ještě i takhle cvičit :)

2 Amy Amy | Web | 17. února 2014 v 20:20 | Reagovat

To jsem nevěděla, že je fanynka boxu. :)

3 Simona Simona | 18. února 2014 v 10:00 | Reagovat

Zajímalo by mě, proč, když má trenéra, je furt tak tlustá.  Mám jí ráda a její písničky miluju, ale když byla hubená, líbila se mi víc :/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama