Perez Hilton: Demi Lovato starts her tour with problems

28. února 2014 v 19:20 | © ddlovato |  News & Information

Slavný bloger v USA, Perez Hilton komentoval na svém blogu zdravotní problémy Demi Lovato, které má během turné. Demi začla před týdnem koncertovat a už je nemocná. Více z jeho blogu si můžete přečíst níže.

Jsem si jist, že to není znamení něčeho, co přijde nebo něco takovýho, je to jen menší krize a neštěstí! Demi Lovato je na turné The Neon Lights Tour, které začlo před týdnem a už je nemocná! Není závažně nemocná, jen trochu nachlazená. A přesto, že je nemocná je stále úžasná. A také báječná. Uvědomila si co se děje s nástupem příznaků a ihned se začla léčit, tweetovala svým Lovatics:

"Néééé! Právě jsem se probudila a je mi hrozně! Kuřecí nudlovou polévku a horký čaj prosím..."
"Ježiš potřebuju zázrak! Chci zítra zpívat! #NEONLIGHTSTOUR"
"Nevím co je horší - zimnice při horké koupeli nebo bolesti těla, když se pohybuju"

To zní hrozně! Nicméně byla schopná koncertovat v Glendale, Arizona. Demi má obavy, že nebude moci vystupovat na dalším koncertu v Texasu. A proto že je z Texasu, tak to není moc dobré. Demi dále řekla:

"Nechci být nemocná... chci jít do posilovny nebo dělat něco produktivního!...Jsem nadšená z Grand Prairie, TX...Mnoho mých přátel a rodina přijde! Udělám vše, co je v mých silách, abych se cítila lépe...sirup a inhalátor!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama