I always felt adult - Demi Lovato says in an interview

28. února 2014 v 22:30 | © ddlovato |  News & Information

Na webových stránkách Charlotte Observer byl pubikován článek o příběhu Demi Lovato s vnatky z rozhovoru poskytnuté pro web.

V uplynulých letech, popová zpěvačka Demi Lovato byla pozoruhodně upřímná o svých bojích - a vítězství - o bulimii, sebepoškozování a drogové závislosti.

Bylo pro nás překvapením, kdy Demi nechtěla zodpovědět pár otázek, když jsme se ptali e-mailem na soutěž X-Factor na stanici FOX. Zdá se, že Demi chce hovořit jen o Neon Lights Tour, který se zastaví v Time Warner Cable Arena v Charlotte.

Takže, Lovato (21) slibuje, že její turné bude zábavné, energetické, inspirující a vzrušující. Byla velmi zapojena do průběhu turné, stejně jako jejé přítel Nick Jonas, který má roli kreativního ředitele hudební show.

"Opravdu jsem se snažila vytvoři show, která bude zábavná pro všechny věkové kategorie. Neustále mě motivuje a inspiruje, že můj příběh pomáhá dalším dívkám a mladým lidem, kteří měli těžké časy" říká bývalá hvězda Disney Channel, která převzala příčiny duševní nemoce a šikany "dostala jsem obrovské štěstí, že jsem v pozici, kdy mohu ovlivnit ostatní."

Vyhýbala se otázkám typu proč odešla z X-Factoru a dále jsme se zeptali na její poslední narozeniny, které jsou většinou velkým milníkem pro ženy (v Americe) - byla to velká změna?

"Vždycky jsem se cítila dospěle, je mi 21 a nic se na mě nezměnilo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama