Leden 2014

Gallery Updates #4

23. ledna 2014 v 21:03 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Jak jsem v předešlém článku informovala, Demi si opět změnila barvu vlasů a na internetu se objevila jedna fotografie z dílen pro seriál Glee. Pro Demi vytvořili paruku s modrými vlasy, ale nakonec ji podle informací nepoužili, protože Demi byla ze scény vystřižena.

Television > Glee (2013) > Behind The Scenes [1x]


Dále zde mám další fotky z dovolené. Demi navštívila Chichen Itza a zaslala na twitter pár fotek. Pomalu ale jistě její dovolená končí a začíná turné Neon Lights, který odstartuje v únoru.

Miscellaneous > Various > Personal Photos [3x]

Demi changed her hair color

23. ledna 2014 v 20:30 | © ddlovato |  News & Information
Demi začala opět posílat zprávy na svůj twitter. Fanouškům napsala, že si opět změnila barvu vlasů a napsala odkaz na Neon Lights Tour. Jakou myslíte, že má barvu? Nejspíš bude mít zase modrou, ale já bych byla nejradši, kdyby měla hnědou nebo černou. Tyhle barvy se mi na ni líbí prostě nejvíc. :)

"Znovu jsem změnila své vlasy................ #NEONLIGHTSTOUR"

Gallery Updates #3

22. ledna 2014 v 18:13 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Po delší době se vám ozývám s kratším update fotek. Objevila se další kvalitní fotografie pro Nylon, ze které bude možná design. Dále se objevila jedna fotografie nejspíš ze zákulisí ze seriálu Glee, kde Demi účinkuje jako Dani. Užijte si fotky. :)

Photoshoots > Pictorials > M S Jarett 2013 [1x]


Television > Glee (2013) > Behind The Scenes [1x]

Demi at soundcheck sing Believe In Me

17. ledna 2014 v 21:51 | © ddlovato |  News & Information
Demi nedávno psala na twitter fanouškům, že má pro ně překvapení ohledně soundchecku a ať hádají, jakou píseň na zvukové zkoušce bude zpívat. Bylo zveřejněno, že Demi zazpívá Believe In Me. Spousty fanoušků si to přálo, protože je to úžasná písnička, která pochází z alba Don't Forget.


Kdo písničku nezná, může si ji poslechnout níže. Stejně mě překvapuje, že Demi bude zpívat až takhle starou píseň. :)


Demi at holidays with her family

15. ledna 2014 v 17:48 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Demi zaslala svým fanouškům dvě nové osobní fotografie z její dovolená. V předchozím článku jsem informovala, že Demi si udělala menší volno před zahájením turné. Nyní můžeme vidět, že je s rodinou a přáteli u moře.

Miscellaneous > Various > Personal Photos [2x]

Demi Lovato's doll with real proportions

14. ledna 2014 v 12:11 | © ddlovato |  News & Information

Brazilský umělec vytvořil panenku Demi Lovato s reálnými křivky těla, tedy tloušťkou. Demi už dříve byla proti dokonalým panenkám Barbie a říkala, že jsou nereálné. Ihned na její prohlášení byla vytvořena panenka podle její postavy a Demi byla nadšená. Jak se asi vyjádří na novou panenku Demi Lovato s modrými vlasy? :)

Jinak Demi si momentál před velkým turné dává pauzu a stráví čas se svoji rodinou, takže nejsou žádné novinky, jen se objevují nové fotky, ale aspoň něco.

Full photo for Nylon Magazine

14. ledna 2014 v 12:03 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Objevila se konečně celá kvalitní fotografie pro Nylon Magazine. Připomínám, že tato fotka byla použita na titulní stránku. Doufám, že se budou objevovat další a další fotky. :)

Photoshoots > Pictorials > M S Jarett 2013 [1x]

New photo from Trinity Stars Magazine

11. ledna 2014 v 23:50 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Objevila se nová fotografie z photoshootu pro francouzský magazín Trinity Stars z roku 2013! Tento shoot je podle mě dokonalý, jen škoda, že všechny fotky mají nízkou kvalitu, ale až se objeví v HQ, tak je přeuložím.

Photoshoots > Pictorials > T Stars 2013 [1x]

Demi will sing for Extreme Makeover: Home Edition

11. ledna 2014 v 15:39 | © ddlovato |  News & Information

Podle informací z Twitter stránek, Demi včera nebo dneska bude zpívat rodině, které budou předelávat dům. Tento pořad určitě znáte, jmenuje se Extreme Makeover: Home Edition. Demi v tomto pořadu už jednou zpívala a to v roce 2010 a 2011. Předpokládám, že Demi jim zazpívá Neon Lights, Heart Attack a další nejnovější písně.

"Koncertování @ddlovato na mini koncertě pro naši rodinu v ExtremeMakeover: Home Edition"

Gallery Updates #2

11. ledna 2014 v 15:18 | © ddlovato |  Photogallery Updates

V novém roce 2014 se také Demi objevila v magazínu J-14 na měsíc leden. V článku píšou, jestli je Demi nejpopulárnější dívkou v Hollywoodu a dále se můžete dočíst, co si o ní myslí ostatní celebrity. Dále se objevila nová fotografie z roku 2011 od J Carucci.

Magazine Scans > JANUARY 2014 - J-14 Magazine [2x]


Photoshoots > Pictorials > J Carucci 2011 [2x+1x new]

Be a part of NEON LIGHTS!

9. ledna 2014 v 19:11 | © ddlovato |  News & Information

Demi pře pár minuty zveřejnila nový projekt ohledně singlu Neon Lights! Bohužel v podmínkách je, že musíte být americký obyvatel, ale i tak mě to přijde zajímavé a za zkoušku nic nedáte. :D

Připojením přes Instagram a nahráním videa, kde zpíváte texty Neon Lights přispějete do Lyrics & Hashtags na této stránce, použijte prosím správné hashtags, a vaše video může skončit v Neon Lights mashup! Dodržujte podmínky a mějte na paměti následující - Aby jste se mohli zůčastnit, musíte mít alespoň 13 let a být americký obyvatel.

Video by nemělo porušovat autorská práva, ochranu soukromí, publicity nebo jiná práva k duševnímu vlastnictví. Žádná hudba, žádná televize v pozadí ani osobní informace ve videu, pouze zpívejte text, jak je uvedeno! Nevhodné nahrávky budou zamítnuty.

Kliknutím na tlačítko Připojit se k Instagramu berete vše navědomí a souhlasíte s podmínkami.

"Lovatics, zpívejte pro mě!!! Přidejte se k #NeonLights kampani zde - http://demineonlights.com"

Demi Lovato won two categories at the People's Choice Awards 2014!

9. ledna 2014 v 11:51 | © ddlovato |  News & Information

I když se Demi včera nezúčastnila udělování cen People's Choice Awards 2014, přesto vyhrála dvě kategorie a fanouškům na twitteru se omluvila za nepřítomnost. Demi vyhrála kategorie avourite Female Artist a Favourite Music Fan Following.

FAVORITE FEMALE ARTIST:

Britney Spears
Demi Lovato
Katy Perry
P!nk
Selena Gomez

FAVORITE MUSIC FAN FOLLOWING:

Britney Army - Britney Spears
Directioners - One Direction
KatyCats - Katy Perry
Little Monsters - Lady Gaga
Lovatics - Demi Lovato

Velká gratulace, můžeme si všimnout, že Demi porazila zpěvačky jako je Katy Perry nebo Pink a ohledně fanoušků porazila fanoušky skupiny One Direction.

News photos from Nylon Magazine 2013

7. ledna 2014 v 19:49 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Na internetu se objevila nová fotografie pro Nylon magazín od fotografa M S Jarett z roku 2013. Dále jsem našla ještě jednu osobní fotku Demi a Wilmera na párty magazínu Nylon + několik osobních fotek z vánočních svátků. Škoda, že se s ním věřejně Demi moc neukazuje. Na závěr se objevily fotografie z photoshootu pro album DEMI ve vysoké kvalitě.

Photoshoots > Pictorials > M S Jarett 2013 [1x]


Miscellaneous > Various > Personal Photos [9x]


Photoshoots > Pictorials > Rankin 2013 [3x]

INTERVIEW: Quotes From The Nylon Magazine

7. ledna 2014 v 19:39 | © ddlovato |  Interviews

Mám pro vás úryvky z magazínu Nylon, pro který Demi poskytla rozhovor a nafotila photoshoot. Číslo je právě v prodeji na novinových stáncích.

O velkém snu:
"Chci být nejmladším člověkěm, který vyhraje cenu Grammy, Oscara. Nestalo se to, ale je to v pořádku - stanovila jsem si to v příliš mladém věku a přilepila jsem se k tomu."

Hudební žánry:
"Záleží to na stylu hudby. Někdy zpívám country hudbu a při tom neslyšíte ten přízvuk, protože jsem z Texasu. Zpívám i rap - ale jen když jsem opravdu unavená."

O své posedlosti krásou:
"Můj oblíbený look jsou samozřejmě modré vlasy, jiank bych je teď neměla. jsem taky ráda blondýnkou, mám pocit, že blond vlasy ukazují mou světlou stránku a když jsem teď získala dobré opálení a oživení, tak mám pocit, že to na mě vypadá lépe. Vždycky jsem milovala blond s jasně červenými rty."

O jednání s lidmi, kteří hází život na vás:
"Těžko vzniká život, věřím v boha, a jedna z věcí, která mě drží děje je, že bůh se nemá dostat do situace, kdy je vám nejhůř. Když jsem šla na léčení bylo mi asi takto: "Je to těžký a já trpím s emocionální bolestí, ale nezabije mě to, zabilo by mě, kdybych se tím dál a dál zabývala," pak jsem se teda rozhodla, že se tím nebudu zabývat jen v mé hlavě."

Demi Lovato Reaches Out to Ke$ha in Rehab

7. ledna 2014 v 18:55 | © ddlovato |  News & Information

Věci jsou v pořádku, když je na vaší straně Demi Lovato.

21-rok-stará Skyscraper zpěvačka a bývalá Disney hvězda bojovala proti svým vnitřním démonům a nikdy neváhá podat pomocnou ruku těm, co čelí podobnému boji. Názorný příklad: Demi chce pomoct své popové hvězdné kolegyni Ke$ha, jako 26-letá nastupuje na 30-ti denní léčbu pro poruchu příjmu potravy.

Nové Hollyscoop video ukazuje, jak Demi kontaktovala Ke$hu, že slyšela o jejím nástupu na rehabilitaci. Konkrétně Demi jen řekla, že má zájem o to, aby se Ke$ha připojila k ní a otevřeně hovořila o svých problémech.

Dvě dívky měly velmi podobné cesty, pokud jde o vzestupy a pády slávy. Před čtyřmi lety, Demi chodila do stejného centra, Timberline Knolls, kousek od Chicaga. Čelila tam bulimii, anorexii, sebepoškozování a drogové závislosti - takže bychom asi měli říct, že je dobré v takové situaci mít po ruce Demi Lovato.


Christmas with Wilmer

6. ledna 2014 v 13:23 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Objevila se jedna nová osobní fotografie z Vánoc. Na fotce můžeme vidět, že Demi strávila Vánoce s Wilmerem, takže by jsme mohli s klidem říct, že spolu randí. V pozadí můžeme vidět nevlastního otce Eddieho.

Miscellaneous > Various > Personal Photos [1x]

VIDEO: Performing At Niagara Falls New Year Eve

6. ledna 2014 v 13:10 | © ddlovato |  Videos
V předešlých článkách jsem informovala, že Demi koncertovala na akci Niagara Falls New Year Eve. Zpívala především písničky ze čtvrtého alba jako je Neon Lights, Heart Attack a další. Z předešlého alba zazněly dvě oficiální písně Skyscraper a Give Your Heart A Break.Gallery Updates #1

5. ledna 2014 v 15:56 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Dnes jsem nahrála do galerie celkem dost starších fotek a to hlavně z akcí a candids 2013. Budu ráda, když budete chodit do galerie a prohlížet obrázky, aby to mělo také nějaké zhlédnutí. :)

008~179.jpg 015~1.jpg jpzXbKGoYDvFb.jpg 008~167.jpg
Candids > 2013


jP1X2BgoUiUGv.jpg jxUudXFcatrTm.jpg jberOcHQ8zTWHK.jpg 010~166.jpg
Appearances > 2013


omfg.jpg CAMPROCK_Y1_GAL_022.jpg CAMPROCK_Y1_GAL_032.jpg CAMPROCK_Y1_GAL_003.jpg
Movies > Camp Rock (2008) > Promoshoot

Photogallery design #1

4. ledna 2014 v 23:31 | © ddlovato |  Site & Informations
Dnes jsme to s Blazulkou dokázaly a nakódovaly jsme design do galerie, takže konečně vypadá k světu. Dále bych vás chtěla požádat, aby jste aspoň jednou mrkli do galerie a podívali se na pár obrázků, aby bylo nějaké to zhlédnutí a já to všechno nedělala zbytečně. Design dělala Blazulka a mě osobně se moc líbí a pobude tam dlouho, protože toho kódování mám plný zuby. :D


T Stars 2013

4. ledna 2014 v 22:15 | © ddlovato |  Photogallery Updates

Objevil se zcela nový photoshoot pro francouzský magazín Trinity Stars z roku 2013. Na fotografiích má Demi ještě tmavé vlasy, takže jsou ze začátku roku 2013. Fotky jsou bohužel zatím v nízké kvalitě.

Photoshoots > Pictorials > T Stars 2013 2013 [2x]